KLUB SPORTOWY TECHMET - strona nieoficjalna

SPORT GNIEZNO

Co dalej ... WAŻNE !

• autor: ks.techmet, 2013-04-03 20:32

W tym krótkim newsie postaramy się przedstawić co dalej będzie się działo z zawodnikami naszego klubu.

Grupa rocznika 1997 - 1999 została rozwiązana i wycofana z rozgrywek, a część zawodników już udała się do innych klubów aby tam dalej rozwijać swoje umiejętności. Nadal na prośbę zawodnika możemy wystawić list polecający do innego klubu.

Niestety w bieżącym tygodniu nie będzie jeszcze treningów, ale aura i tak jeszcze nie dopisuje. Dotyczy to wszystkich, którzy postanowili kontynuować swoją przygodę z piłką w Pelikanie. Klub planuje start treningów na orliku dla grup 2000 - 2003 już od przyszłego tygodnia ale jest to uzależnione od warunków atmosferycznych. Jak wiadomo wszyscy mają już dosyć zimy.. Ostatnia grupa - czyli najmłodsi powinni wznowić szkolenie bez względu na pogodę od przyszłego tygodnia na hali (tak jak ostatnio raz w tygodniu). O terminie treningów będziemy informować na stronie PELIKANA

Na dzień dzisiejszy deklaracje członkowskie do GLKS Pelikan Niechanowo złożyło trzydziestu kilku zawodników z grup 2000 - 2001, 2002 - 2003, 2004 i młodsi. Zawodnicy Ci zostaną poproszeni jeszcze o uzupełnienie badań lekarskich a ich karty zdrowia rozdane na pierwszym treningu.

Mamy również bardzo dobrą wiadomość dla rocznika 2002 - 2003, gdyż w dniu dzisiejszym został zgłoszony transfer zopołu w WZPN, a co za tym idzie rozpocznie rozgrywki i to już za dwa tygodnie ! Harmonogram rozgrywek można zobaczyć na stronie WZPN. W związku z powyższym na łamach naszej strony zostanie podana informacja o spotkaniu z rodzicami tylko tego rocznika aby uzupełnić wszelkie niezbędne z tym faktem dokumenty. Zebranie będzie tylko jedno gdyż nie ma już wiele czasu. Formalności musimy uzupełnić w ciągu jednego tygodnia !

Jeszcze do końca nie są ustalone osoby poszczególnych trenerów ale ta sprawa również ma zostać rozwiązana do przyszłego tygodnia. Również wtedy podamy nr. kontaktowe do odpowiedzialny osób za szkolenie młodzieży.

Uwaga: zarówno ta strona jak i profil na facebook kończy swoją działalność a dalsze informacje publikowane będą na stronie Pelikana http://pelikanniechanowo.futbolowo.pl, ale jeszcze przez jakiś czas będu również tutaj umieszczane ważne informacje.

Co do działalności klubu K.S. Techmet to kończy on swoją działalność i w związku z tym faktem cały zarząd klubu chciałby podziękować zawodnikom ich rodzicom, trenerom oraz wszystkim, którzy ciepło myśleli o naszym klubie.  DZIĘKUJEMY za wspólnie spędzony czas !

Przypominamy również, iż z dniem 01.04.2013r. ustał obowiązek płacenia składek wobec naszego klubu !

Na koniec tego postu prosimy o trochę wyrozumiałości i cierpliwości, gdyż cała transformacja wymaga ogromu pracy.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.